AKO TO JE S TRÉNINGAMI V JÚLI 2019 ?

 

Pekný deň milí rodičia,

 

ÚSPEŠNÁ SEZÓNA 2018/19 V JUNIORE PREŠOV JE ZA NAMI. ĎAKUJEME ZA SPOLUPRÁCU A VERÍME, ŽE STE S NAŠOU PRÁCOU SPOKOJNÍ. MY S VAMI A VAŠIMI DEŤMI NA 120%. :D

 

Ako sme Vám písali, v mesiaci JÚL 2019 je v JUNIORE oficiálne voľno. To znamená, že tréningy nie sú realizované.

 

To však celkom pravda nie je. :D 

 

KATA: 

Pre tých rodičov, resp. detičky ktoré chcú trénovať aj v mesiaci JÚL, sme pripravili KATA tréningy zamerané na medailové pozície v ďalšej sezóne. DOKOPY sa jedná o 19 tréningov za týždeň, ktoré s deťmi absolvujú tréneri - ČIERNIK a ČIERNIKOVÁ. Jedná sa o tréningy VÝBEROVÉ - NEPOVINNÉ. Keďže sú ale výberové zo strany trénerov, je na ich subjektívnom výbere, či Vaše dieťa na tréning vyberú, keďže s deťmi sledujú určitý cieľ a zámer a sústreďujú sa na deti pravidelne chodiace na súťaže !!! Ak Vaše dieťa tréneri nevyberú a Vám sa neozvú formou emailu, alebo SMS, nezúfajte. Oficiálne tréningy začínajú opäť v AUGUSTE 2019 (pozri predchádzajúci email !!!). Keďže kvantitatívne je počet tréningov na týždeň obrovský, tréneri vždy plánujú prípravu po týždni a zohľadňujú dochádzku dieťaťa počas danej júlovej prípravy a progres. Na základe toho sa budú skupiny prelínať, resp. rušiť. Informáciu vždy oficiálne zašleme Vám rodičom, v prípade že Vaše dieťa bude vybrané. Tréningy sú zdarma, bez poplatku a budú realizované najmä v priebehu doobedňajších hodín. Zameriavajú sa najmä na pokročilých reprezentantov. 

 

ATLETIKA: - zmena tréningov !!! PONDELOK až ŠTVRTOK !!!

 

Ďalej na ďalší týždeň (15.07 - 21.07) vypisujeme atletickú prípravu pre deti vo veku 11 + (vrátane fyzického veku 11 rokov). Atletická príprava je na podobnej báze (NEPOVINNÁ !!!), zameraná na dosahovanie výsledkov na súťažiach, avšak môžu sa na nej zúčastniť všetci reprezentanti KK JUNIOR v danom veku (11+ vrátane).  

 

Príprava v nasledujúcom týždni bude realizovaná na atletickom ovále ZŠ ŠMERALOVEJ (SÍDL. 3), vždy o 17:00 hod. - 18:30 hod. , a to od PONDELKA DO ŠTVRTKA pod vedením trénera Čiernika. Znížil sa počet tréningových dní z dôvodu preklopenia prípravy do iného režimu zaťaženia (anaeróbne - laktátové).

 

Tréningy sú zamerané najmä na športový výkon, preto odporúčame zúčastňovať sa ich deťom pravidelne, aby pri zmene tréningového plánu dokázali splniť kritéria stanovené trénerom. Tréningy atletické na ďalšie týždne postupne oznámime emailom. V prípade zlého počasia (mrholí), je na Vašom zvážení či dieťa pošlete na atletický tréning. Tréner tam bude vždy. V prípade bleskov, alebo očividného lejaka sa tréning ruší !! Vždy vypíšeme zrušenie na FB stránku, resp. zašleme email vopred aspoň 30 min. 

 

POVINNE DONIESŤ: športový odev, športová obuv, pitný režim, NENOSIŤ KIMONO !!!

 

 

POSILŇOVŇA:

 

Individuálne plány rieši tréner Čiernik s vybranými zverencami, ktorí majú k dispozícii zdarma BUDO CENTRUM (býv. Družba, sídl. 3). . Náklady hradí KK JUNIOR.   

 

 

Ďakujeme za účasť, potešilo nás koľko detí chodí trénovať  (atletika - posilňovňa - technika a bunkai) nepovinne doposiaľ v mesiaci JÚL 2019 - 57 detí !!!

 

Tréningov bolo za 14 dní spolu = 37 TRÉNINGOV !!!

 

Tešíme sa z progresu detí, tréningy sú zamerané na pohyb, na to aby z detí vyrástli zdraví, mladí ľudia. Už teraz vidno progres detí, a tak neváhajte a ak Vaše dieťa trávi prázdniny doma, pošlite ho ,, zamakať si ,, . Celý JÚL 2019 samozrejme zdarma. :D

 

 

S pozdravom

Tréneri KK JUNIOR

www.karate-presov.sk

Facebook: Karate klub Junior Presov

Youtube: Karate klub Junior Presov

Instagram: karateklubjuniorpresov