AKO TO JE S TRÉNINGAMI V JÚLI 2019 ?

 

Pekný deň milí rodičia,

 

ÚSPEŠNÁ SEZÓNA 2018/19 V JUNIORE PREŠOV JE ZA NAMI. ĎAKUJEME ZA SPOLUPRÁCU A VERÍME, ŽE STE S NAŠOU PRÁCOU SPOKOJNÍ. MY S VAMI A VAŠIMI DEŤMI NA 120%. :D

 

Ako sme Vám písali, v mesiaci JÚL 2019 je v JUNIORE oficiálne voľno. To znamená, že tréningy nie sú realizované.

 

To však celkom pravda nie je. :D 

Ďalší týžden - 4. Júlový pokračuje v neoficiálnych tréningoch nasledovne:

 

KATA: 

Tréneri Čiernik a Čierniková pokračujú v samostatných tréningoch pre vybrané deti (viď. predchádzajúci email). 

 

ATLETIKA: - zmena tréningov !!! Len dni PONDELOK, ŠTVRTOK a PIATOK !!!

 

Ďalej na ďalší týždeň (22.07 - 28.07) vypisujeme atletickú prípravu pre deti vo veku 11 + (vrátane fyzického veku 11 rokov). Atletická príprava je na podobnej báze (NEPOVINNÁ !!!), zameraná na dosahovanie výsledkov na súťažiach, avšak môžu sa na nej zúčastniť všetci reprezentanti KK JUNIOR v danom veku (11+ vrátane).  

 

Príprava v nasledujúcom týždni bude realizovaná na atletickom ovále ZŠ ŠMERALOVEJ (SÍDL. 3), vždy o 17:00 hod. - 18:30 hod. , a to dni:

 

!!! PONDELOK, ŠTVRTOK, PIATOK !!! 

ZŠ ŠMERALOVEJ (SÍDL. 3), vždy o 17:00 hod. - 18:30 hod.

 

Tréningy pod vedením trénera Čiernika. Znížil sa počet tréningových dní z dôvodu preklopenia prípravy do iného režimu zaťaženia (anaeróbne - laktátové).

 

Tréningy sú zamerané najmä na športový výkon, preto odporúčame zúčastňovať sa ich deťom pravidelne, aby pri zmene tréningového plánu dokázali splniť kritéria stanovené trénerom. Tréningy atletické na ďalšie týždne postupne oznámime emailom. V prípade zlého počasia (mrholí), je na Vašom zvážení či dieťa pošlete na atletický tréning. Tréner tam bude vždy. V prípade bleskov, alebo očividného lejaka sa tréning ruší !! Vždy vypíšeme zrušenie na FB stránku, resp. zašleme email vopred aspoň 30 min. 

 

POVINNE DONIESŤ: športový odev, športová obuv, pitný režim, NENOSIŤ KIMONO !!!

 

 

POSILŇOVŇA:

 

Individuálne plány rieši tréner Čiernik s vybranými zverencami, ktorí majú k dispozícii zdarma BUDO CENTRUM (býv. Družba, sídl. 3). . Náklady hradí KK JUNIOR.   

 

Tešíme sa z progresu detí, tréningy sú zamerané na pohyb, na to aby z detí vyrástli zdraví, mladí ľudia. Už teraz vidno progres detí, a tak neváhajte a ak Vaše dieťa trávi prázdniny doma, pošlite ho ,, zamakať si ,, . Celý JÚL 2019 samozrejme zdarma. :D

 

 

S pozdravom

Tréneri KK JUNIOR

www.karate-presov.sk

Facebook: Karate klub Junior Presov

Youtube: Karate klub Junior Presov

Instagram: karateklubjuniorpresov