INFORMÁCIE O TRÉNINGOCH, POPLATKOCH atď...


ROZPIS - Nábor členov – KK JUNIOR PREŠOV – 2018/19 - NOVÉ !!!

 

Nábor nových členov za začína opäť !

Tréningy v školskom roku 2018/19:

 

 

ZŠ ŠROBÁROVA (Sekčov) - NÁBOR SEKČOV

Utorok o 16.30 - 17.30 hod.

Štvrtok o 16.30 - 17.30 hod.

 

SÚKROMNÁ ZŠ DSA - MUKAČEVSKÁ 1- NÁBOR SÍDL.3

Pondelok o 16.30 - 17.30 hod. - NÁBOR 

Streda o 16.30 - 17.30 hod. - NÁBOR 

 

 

ZŠ VAŽECKÁ (ŠVÁBY) - NÁBOR ŠVÁBY 

Pondelok o 18.00 - 19.00 hod. 

Piatok o 16.30 - 17.30 hod.

 

 

ROZPIS TRÉNINGY POKROČILÍ (TRÉNOVALI UŽ V MINULEJ SEZÓNE) – KK JUNIOR PREŠOV – 2018/19: 

 

SÚKROMNÉ BILINGVÁLNE GYMNÁZIUM (SOLIVAR) - POKROČILÍ

Utorok o 18.00 - 19.30 hod.

Štvrtok o 18.00 - 19.30 hod.

 

ZŠ ŠMERALOVEJ (SÍDL. III) - POKROČILÍ 

Pondelok o 18.00 - 19.30 hod.

Streda o 18.00 - 19.30 hod.

 

 

 

 

  

 

Krásny športový deň milí rodičia,
máme tu pre Vás jednoduchý postup, ako plnohodnotne administratívne zaregistrovať Vaše dieťa do nášho klubu, po tom čo sa Vám u nás na prvom tréningu páčilo:


1. Zaregistrujte sa na našej stránke:  www.karate-presov.sk, zaregistrujte svoj email (vpravo dole na úvodnej stránke zadajte svoj email a stlačte ODOSLAŤ) a vypíšte prosím všetky potrebné údaje k Vášmu reprezentantovi v následnej registrácii (vpravo hore na úvodnej stránke klikni na a,REGISTRÁCIA, resp. PRIHLÁSENIE ak už účet máte...).

2. Tu sú dôležité informácie o poplatkoch a platbe v našom klube:
a) Reprezentant má nárok na 1- tréningovú jednotku ZDARMA.
b)  Po tejto tréningovej jednotke ZDARMA, je potrebné zaplatiť  sumu 20,- EUR, tzv. zápisné (jednorázový poplatok v sezóne – poplatky za reprezentanta do VÚKABU, SZK atď.) - ZÁPISNÉ PLATIA POKROČILÍ REPREZENTANTI A AJ NOVÁČIKOVIA !!
c) Mesačný poplatok za tréningovú jednotku v KK Junior Prešov je suma 20,- EUR (poplatky za telocvične, energie, šatne, úložné priestory, doplatky za bazén, náradie a náčinie používané v tréningovom procese atď.). Mesačný poplatok bude vyplatený do 15. dňa kalendárneho mesiaca, za ktorý rodič platí mesačný poplatok za reprezentanta. Poplatok pri platbe 3 mesiace vopred je suma 50,- EUR  (príklad: zaplatím od Novembra do Januára, čiže vopred 3 kalendárne mesiace). Mesačný poplatok pri 2-och súrodencoch, členoch rodiny, atď., ktorí trénujú v KK Junior Prešov je suma 15, - EUR za jedného reprezentanta (spolu 30,- EUR za oboch). Pri platbe uviesť variabilný symbol - dátum narodenia reprezentanta (napr. 08081995) a do poznámky uviesť mesiac za ktorý je to poplatok platený plus meno reprezentanta (September 2018, Janko Hraško).
d) Všetky tieto platby realizujte v peňažnom ústave SLSP na účet:
IBAN: SK81 0900 0000 0051 2104 2541. Vo variabilnom symbole uveďte dátum narodenia reprezentanta, a v poznámke obdobie a účel (zápisné, mesačný poplatok) platby.
Všetky tieto platby realizujte len na klubový účet, nikdy nie osobne kvôli transparentnosti finančných operácií !!

 

3. K prvým tréningovým jednotkám potrebuje reprezentant športové oblečenie, športovú obuv, pitný režim (kimono s bielym opaskom je potrebné u reprezentanta po 2 mesiacoch tréningu v KK Junior Prešov, resp. vždy najneskôr od mesiaca NOVEMBER v rámci sezóny. )

 

4. V prípade záujmu o kúpu veci potrebných k tréningu (kimono, opasok, chrániče atď.) navštívte náš eshop : www.karate-presov.sk (predaj realizujeme cez spriatelenú obchodnú spoločnosť FITTIP s. r. o., kde si objednáte potrebné veci, ktoré Vám tréneri osobne donesú na tréning)

 

5. KK Junior Prešov realizuje tréningový proces certifikovanými  trénermi, kvalifikovanými odborníkmi v oblasti karate a športu. Sme občianske združenie, ktoré vytvára zisky a následne ich automaticky kompletne po odpočítaní výdavkov potrebných pre chod klubu investuje do našich reprezentantov.  Máme vlastného hospodára klubu, ktorý je zvolený z Vašich rodičovských radov. Jeho môžete poprosiť o kompletné informácie o finančných tokoch v našom klube. 

6. Vytvorili sme viacero projektov - PROJEKT JUNIORKO, PROJEKT AKÁDEMIA JUNIOR o ktorých info dostanete na www.karate-presov.sk, resp. FACEBOOK: Karate klub Junior Presov

 

Naše motto je:

DETI - RODIČIA - TRÉNERI. SPOLU DOKÁŽEME VEĽKÉ VECI.

 

Vaši tréneri KK Junior Prešov