PRERÁBANIE PRIESTOROV VEĽKEJ TELOCVIČNE A ŠAT

  1. PRERÁBANIE PRIESTOROV VEĽKEJ TELOCVIČNE A ŠATNÍ (ZŠ ŠMERALOVA) - ZMENA ČASU A MIESTA TRÉNINGOV !!! :

 

Z dôvodu priznaných finančných prostriedkov, bude prebiehať od ďalšieho týždňa prerábanie priestorov telocvične a šatní ZŠ Šmeralova. Rekonštrukcia má prebiehať do konca JANUÁRA 2019 !!! Tým pádom KK JUNIOR musí pristúpiť k zmene v tréningovom procese, počas tréningov v tejto telocvičnI. KK Junior bol upovedomený o tejto rekonštrukcii na Sídlisku 3 v priebehu tohto týždňa, a preto DO KONCA JANUÁRA 2019 musí realizovať tieto kroky:

 

  • TRÉNINGY V TELOCVIČNI ZŠ ŠMERALOVEJ DO KONCA JANUÁRA 2019 REALIZOVANÉ NEBUDÚ PRE ŽIADNU SKUPINU REPREZENTANTOV KK JUNIOR !!!

 

  • POKROČILÝM REPREZENTANTOM VYTVORÍME SKUPINU V MESIACI JANUÁR L 2019 KAŽDÝ PONDELOK A STREDU, A TO V ČASE OD 16:30 - 17:30 hod. - ZŠ MUKAČEVSKÁ (Súkromná základná škola DSA), TAKŽE REPREZENTANTI, KTORÍ TRÉNUJÚ PRAVIDELNE NA ZŠ ŠMERALOVEJ, MÔŽU NAVŠTEVOVAŤ V MESIACI JANUÁR 2019 TRÉNINGY KAŽDÝ PONDELOK A  STREDU NA ZŠ MUKAČEVSKÁ (Súkromná základná škola DSA)

 

  • V JANUÁRI 2019 ODPORÚČAME ABSOLVOVAŤ POKROČILÝM REPREZENTANTOM TRÉNINGY NA SEKČOVE URČENÉ PRE POKROČILÝCH REPREZENTANTOV, A TO : 

 

SÚKROMNÉ BILINGVÁLNE GYMNÁZIUM (SOLIVAR) - POKROČILÍ

Utorok o 18.00 - 19.30 hod.

Štvrtok o 18.00 - 19.30 hod.

 

- ZVÝŠIME ADEKVÁTNE POČET DOPLNKOVÝCH TRÉNINGOV NA SÍDL. 3, V DRUŽBE POČAS VÍKENDOV V MESIACI JANUÁR 2019 (NAJBLIŽŠÍ JE REALIZOVANÝ DŇA 06.01.2019 O 09:30 HOD. - VIĎ. PREDCHÁDZAJÚCI EMAIL KK JUNIOR !!!)

 

P.S.: aj keď nás táto zmena zasiahla, berte ju pozitívne, deti sa vrátia do vynovených priestorov telocvične, chodby a šatní a zmeny v živote sú hnacím motorom vývoja. My sa postaráme, aby tréningový proces naďalej Vaše deti bavil a dodával im potrebný pohybový a sociálny progres. Sme Vám vďační za spoluprácu s Vami, trojuholník RODIČIA - DETI - TRÉNERI je našou základnou filozofiou. Ďakujeme.