Eshop

Eshop

AKO JE TO S CHRÁNIČMI, KIMONAMI, atď. na tréningoch KK Junior -

 začiatočníci v NÁBORE?


ZAČIATOČNÍCI - NÁBOR (menej ako 6 mesiacov tréningu v KK Junior) na TRÉNINGU: 

Kimono, chrániče na ruky a zuby začiatočníci potrebujú v tréningovom procese už v mesiaci NOVEMBER 2019:


KIMONO + BIELY OPASOK

CHRÁNIČE RÚK (modré alebo červené)

CHRÁNIČ ZUBOV


Ostatné chrániče zatiaľ deti nepotrebujú, avšak ak máte záujem ich zakúpiť, je to len plus keďže zvyšujú komfort dieťaťa a jeho bezpečnosť v tréningovom procese. Kimono môžete zakúpiť akékoľvek chcete, či na KATA alebo KUMITE.

Veľkosti vieme vymeniť, škrtajte osobný odber,  poštovné tým pádom máte zdarma !!!


Komplet pre začiatočníkov povinný od NOVEMBRA 2019: kimono (stačí mať od NOVEMBRA 2019) + opasok biely + chrániče rúk farebné (buď červené alebo modré) + chránič zubov. Termín na zakúpenie kimon a chráničov je dňa 01.11.2019, odkedy začíname v tréningovom procese so športovým zápasom KUMITE u začiatočníkov v rámci majoritnej časti tréningu. 


PRE VŠETKÝCH:

Jednotlivé chrániče si môžete zakúpiť aj u nás na stránke: http://karate-presov.sk/e-shop , kde nájdete zároveň základné druhy chráničov, ktoré Vaše dieťa potrebuje pre to, aby sa plnohodnotne zúčastňovalo tréningového procesu v KK Junior Prešov a jednotlivých súťaží v karate. Pri vybraní produktu, Vás naša stránka presmeruje na partnerskú stránku www.fittip.sk. Produkty Vami objednané sa donesú pre Vás osobne na tréning nasledovne: vždy aspoň 1x do týždňa , a tam ich odovzdáme jednotlivým rodičom, resp. reprezentantom po vyplatení ich objednávky na účet, ktorý Vám systém na e-shope vygeneruje do 24 hod. po zadaní objednávky. 


Na eshope máme základné druhy tovaru jednotlivých chráničov  kimon. Tieto značky sú overené. E-shop budeme postupne dopĺňať ďalším tovarom v dostupných cenách.  Tým, že zakúpite jednotlivé chrániče v našom e-shope, zvyšujete koeficient klubu KK Junior Prešov pri odbere od jeho dodávateľa. Tým, že odberáme od toho istého dodávateľa aj pomôcky, náradia a náčinia, tatami pre našich reprezentantov, máme týmto viac financií pre zlepšenie tréningového procesu. Teda obrovská VĎAKA za Vašu dôveru pri nákupoch cez klubový e-shop. Všetky produkty nájdete na klubovom ESHOPE. Aj rodičia nováčikov môžu nakúpiť chrániče, ktoré ešte nemajú v povinnej výbave. Začíname trénovať na TATAMI na boso čoskoro aj s nováčikmi, takže chrániče holení a priehlavkov zakupujte v prípade záujmu ak sa dá spoločne. Vyjde Vás to aj lacnejšie. Informáciu podajú tréneri priamo na tréningu.  Je to ďalší artikel k ochrane zdravia a efektivite tréningu dieťaťa pri tréningovom procese.